اخبار ریلی

Previous Next

در نشست سه جانبه بین ایران،عراق و سوریه

معاون وزیر راه و شهرسازی بر اراده جدی سه کشور ایران،عراق و سوریه برای اتصال ریلی بین سه کشور مذکور خبر داد.
سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نشست سه جانبه بین ایران، عراق و سوریه که امروز دوشنبه دهم تیرماه در حال برگزاری است گفت: با همکاری و هم افزایی می توان اتصال ریلی بین سه کشور عملیاتی شود.وی با تاکید بر اینکه این اتصال باعث تسهیل در رفت و آمد زوار بین سه کشور می شود افزود: بهره برداری از خط ریلی شلمچه به بصره در آینده نزدیک گام جدی در برقراری ارتباط بین سه کشور خواهد شد که به موجب آن تسهیل در رفت و آمد مسافر و بار را شاهد خواهیم بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد:افزایش حمل و نقل ترانزیتی بین سه کشور و توسعه مهارت ها و انتقال دانش از مزیت های جلسات مشترک و موافقت نامه های پیش روی بین ایران،عراق و سوریه است.وی همچنین بر صدور خدمات فنی مهندسی در راستای طراحی ،ساخت و اتصال ریلی بین سه کشور تاکید کرد.

لازم به ذکر است نشست سه جانبه همکاری های حمل و نقل جمهوری اسلامی ایران ، جمهوری عراق و جمهوری عربی سوریه امروز و فردا دهم و یازدهم تیر ماه در‌ شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

logo.png

شرکت نوین صنعت رجا با هدف ارائه خدمات ممتاز فنی و مهندسی در حوزه های مختلف حمل و نقل از تاریخ 01 /03/ 97 شروع به فعالیت نمود.شرکت نوین صنعت رجا کیفیت، سرعت و قیمت مناسب در ارائه خدمات را در اولویت امور خود قرار داده است.

اشتراک در خبرنامه

برای دریافت آخرین آپدیت ها و اخبار در خبرنامه عضو شوید

کلیه حقوق سایت مربوط به شرکت نوین صنعت رجا می باشد

جستجو