معرفی شرکت

شرکت نوین صنعت رجا بر اساس برنامه ­ریزی استراتژیک شرکت رجا مبنی بر اسپیناف بخش­هایی از سازمان که قابلیت تبدیل به یک بنگاه اقتصادی و افزایش بهره ­وری سازمان را دارند و ابلاغ راه آهن ج.ا.ا مبنی بر عدم امکان انجام تعمیرات ریلی توسط شرکت­های مالک واگن تشکیل و به طور رسمی از تاریخ 97/03/01 ثبت گردید.
پس از آن طی برنامه­ ریزی و هماهنگی با شرکت رجا ، اقدامات لازم جهت جداسازی از آن شرکت و شروع فعالیت رسمی شرکت نوین صنعت رجا تحقق پذیرفت.
این شرکت که با هدف حرکت در مسیر تعالی و توسعه کمی و کیفی خدمات مسافری در حوزه حمل‌ و نقل شروع به فعالیت نموده، استفاده از ظرفیت نیروی انسانی متخصص، بهره برداری از تکنولوژی های روز دنیا و ارائه خدمات با کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. 

چشم انداز و ماموریت:

چشم انداز

شرکت نوین صنعت رجا با اتکا به توان و دانش فنی پرسنل خود در 20 سال آینده به برترین ، مطرح­ ترین و فراگیرترین شرکت در حوزه تعمیرات و نگهداری وسائط نقلیه با بهره‏ گیری از تکنولوژی‏ روز در ایران و منطقه خاورمیانه تبدیل خواهد شد.
.

بیانیه ماموریت

شرکت نوین صنعت رجا به عنوان شرکتی  فعال در زمینه تعمیر و نگهداری ناوگان ریلی ( واگن‏های مسافری ، باری و لکوموتیو) مصمم است با بهره­ گیری از روش‏های نوین مدیریتی ، سیستم ‏های اطلاعاتی هوشمند ، تجهیزات و تکنولوژی‏ روز همچنین با استفاده از دانش و تجربیات پرسنل پر تلاش خود نقش به سزایی در تکمیل زنجیره ارزش صنعت حمل و نقل کشور داشته باشد . قابلیت اطمینان بالاتر، کیفیت بهتر، زمان و هزینه کمتر به عنوان کلیدی‏ ترین انتظارات مشتریان از ما سر لوحه تمامی فعالیت‏ های شرکت قرار گرفته است.
فلسفه و رسالت وجودی ما پشتیبانی و حمایت از صنعت حمل و نقل به منظور جا به جایی بیشتر و ایمن‏ تر مسافر و بار می‏باشد، به این منظور تمامی شرکت‏ های فعال در حوزه حمل و نقل به خصوص حمل و نقل ریلی می‏ توانند از خدمات ما استفاده نمایند. ما بر این باور هستیم که با ایجاد شبکه یکپارچه  تعمیر و نگهداری در سایر نقاط کشور می‏ توانیم خدمات فنی و مهندسی را با قیمتی رقابتی به مشتریان خود عرضه نمائیم.

سهامداران

Image

شرکت رفاه و گردشگری تامین

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا) در سال 1394 با هدف هماهنگی، هم افزایی و ایجاد زنجیره عرضه صنعت گردشگری بین شرکتهای مرتبط با استفاده از پوسته یکی از شرکتهای غیرفعال در مجموعه سازمان تأمین اجتماعی تأسیس گردید.
Image

شرکت حمل و نقل ریلی رجا

بزرگترین شرکت حمل و نقل ریلی ایران در زمینه جابجایی مسافر بوده و از سال ابتدای سال 1389 از بدنه دولت جدا و به عنوان یک شرکت خصوصی قوی در ایران فعالیت خود را آغاز نمود.
Image

شرکت مهندسی بازرگانی پارس

شرکت مهندسی بازرگانی پارس (سهامی خاص) در تاریخ 1354/9/19 به صورت سهامی خاص تشکیل و طی شماره 23580 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است .
logo.png

شرکت نوین صنعت رجا با هدف ارائه خدمات ممتاز فنی و مهندسی در حوزه های مختلف حمل و نقل از تاریخ 01 /03/ 97 شروع به فعالیت نمود.شرکت نوین صنعت رجا کیفیت، سرعت و قیمت مناسب در ارائه خدمات را در اولویت امور خود قرار داده است.

اشتراک در خبرنامه

برای دریافت آخرین آپدیت ها و اخبار در خبرنامه عضو شوید

کلیه حقوق سایت مربوط به شرکت نوین صنعت رجا می باشد

جستجو