معرفی شرکت

شرکت نوین صنعت رجا با هدف ارائه خدمات ممتاز فنی و مهندسی در حوزه های مختلف حمل و نقل از تاریخ 01 /03/ 97 شروع به فعالیت نمود. جذب پرسنل متخصص و مجرب با سابقه درخشان فنی ، دارا بودن تجهیزات و تکنولوژی روز و فضای مناسب کارگاهی را می توان از نقاط قوت این شرکت ذکر نمود که با وجود عمر کوتاه فعالیت توان انجام امور فنی و تخصصی تراز اول را برای شرکت ایجاد کرده است.شرکت نوین صنعت رجا کیفیت، سرعت و قیمت مناسب در ارائه خدمات را در اولویت خود قرار داده است.

چشم انداز و ماموریت:

چشم انداز

شرکت نوین صنعت رجا به عنوان شرکت فعال  در زمینه تعمیرات و نگهداری وسایل نقلیه و  سایر ماشین آلات صنعتی ، در نظر دارد در 15 سال آینده  با بهره گیری از دانش فنی و تخصصی مدیران و متخصصین  مجرب و همچنین با استفاده  از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، خدمات و محصولات خود رابا بهترین کیفیت به نحوی اقتصادی و رقابتی ،  در داخل کشور و سایر کشورهای منطقه خاور میانه ارائه نماید.

بیانیه ماموریت

  • مديريت و اجراي پروژه‏هاي تعميرات و نگهداري در کلیه شقوق حمل و نقل
  • همكاري موثر و ايجاد بستر هم افزايي با ساير ذينفعان و شركاي كليدي جهت اعتلاي صنعت كشور
  • ساخت و طراحي قطعات، ماشين آلات و ابزار آلات با توجه به نيازهاي كشور در شرايط تحريم
  • پشتيباني از شركت‏ها و صنايع جهت بهره‏برداري از تجهيزات، ماشين آلات و ابزار‏آلات با قابليت اطمينان بالا
  • استفاده از دانش فني و تكنولوژي روز و تجربيات كاركنان در راستاي جلب رضايت مشتريان
  • بهره گيري از راه‏كارهاي خلاقانه و بهينه جهت كاهش قيمت تمام شده
  • استفاده از سيستم‏هاي اطلاعاتي يكپارچه جهت مديريت بهتر گردش اطلاعات
  • پيش بيني و درك نيازهاي مشتريان و ذي‏نفعان و رفع آنها

سهامداران

Image

شرکت رفاه و گردشگری تامین

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا) در سال 1394 با هدف هماهنگی، هم افزایی و ایجاد زنجیره عرضه صنعت گردشگری بین شرکتهای مرتبط با استفاده از پوسته یکی از شرکتهای غیرفعال در مجموعه سازمان تأمین اجتماعی تأسیس گردید.
Image

شرکت حمل و نقل ریلی رجا

بزرگترین شرکت حمل و نقل ریلی ایران در زمینه جابجایی مسافر بوده و از سال ابتدای سال 1389 از بدنه دولت جدا و به عنوان یک شرکت خصوصی قوی در ایران فعالیت خود را آغاز نمود.
Image

شرکت مهندسی بازرگانی پارس

شرکت مهندسی بازرگانی پارس (سهامی خاص) در تاریخ 1354/9/19 به صورت سهامی خاص تشکیل و طی شماره 23580 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است .
logo.png

شرکت نوین صنعت رجا با هدف ارائه خدمات ممتاز فنی و مهندسی در حوزه های مختلف حمل و نقل از تاریخ 01 /03/ 97 شروع به فعالیت نمود.شرکت نوین صنعت رجا کیفیت، سرعت و قیمت مناسب در ارائه خدمات را در اولویت امور خود قرار داده است.

اشتراک در خبرنامه

برای دریافت آخرین آپدیت ها و اخبار در خبرنامه عضو شوید

کلیه حقوق سایت مربوط به شرکت نوین صنعت رجا می باشد

جستجو